professional
diamond art kits
site.
Programma 2024
Jazz in Duketown
Jazz in Horeca
Festival Informatie
Programma 2024
Bewonersinformatie
Blokkenschema
Plattegrond
Bereikbaarheid
Doe de Jazz Muziektest
Ontdek welke Jazz stroming bij jou past!
Over Jazz in Duketown
Sponsor worden
Bereik 150.000 bezoekers!
Onze Sponsoren
Mooie samenwerkingen
Vrijwilliger worden
Help jij ons een handje?
De Vrijwilligers
Ontmoet onze kanjers!
Vriend worden
Steun het festival
Beloningsbeleid
Jazz in Duketown TV
Conservatorium Talent Award
De Wedstrijd
Finalisten CTA 2024
Arrangeurs CTA 2024
Jury CTA 2024
Winnaars CTA
Partners CTA
Nieuwsbrief
Perskamer
Contact
Programma 2024
Jazz in Duketown
Jazz in Horeca
Festival Informatie
Programma 2024
Bewonersinformatie
Blokkenschema
Plattegrond
Bereikbaarheid
Doe de Jazz Muziektest
Over Jazz in Duketown
Sponsor worden
Onze Sponsoren
Vrijwilliger worden
De Vrijwilligers
Vriend worden
Beloningsbeleid
Jazz in Duketown TV
Conservatorium Talent Award
De Wedstrijd
Finalisten CTA 2024
Arrangeurs CTA 2024
Jury CTA 2024
Winnaars CTA
Partners CTA
Blokkenschema
ALLE DAGEN
Vrijdag 17 mei 2024
Zaterdag 18 mei 2024
Zondag 19 mei 2024
Filter Programma
Filter Sluiten
Dagen
Vrijdag 17 mei 2024
Zaterdag 18 mei 2024
Zondag 19 mei 2024
Genres
Funk-soul
Gospel
Jazz Funk
Lindy Hop
Mainstream Jazz
Modern Creative
Pop-jazz
Singer-Songwriter
Soul-pop
Straight ahead jazz
Urban-hiphop
Wereldmuziek
Locaties
Grote Kerk
Huis73
Jazz in de horeca
Jeugd Play-Inn
Kerkplein
Markt
Het Noordbrabants Museum
Parade
Podium Azijnfabriek
Pop-Up
Ridderstraat
Theater a/d Parade
Uilenburg
Willem Twee Toonzaal
wis filters
Dagen
Vrijdag 17 mei 2024 (16)
Zaterdag 18 mei 2024 (19)
Zondag 19 mei 2024 (27)
Dagdeel
's Middags (18)
's Avonds (41)
Locatie
Grote Kerk (0)
Jazz in de horeca (1)
Huis73 (1)
Ridderstraat (1)
Jeugd Play-Inn (1)
Pop-Up (2)
Het Noordbrabants Museum (3)
Podium Azijnfabriek (3)
Theater a/d Parade (4)
Willem Twee Toonzaal (5)
Kerkplein (9)
Markt (9)
Uilenburg (10)
Parade (12)
Genres
Singer-Songwriter (0)
Gospel (0)
Pop-jazz (0)
Mainstream Jazz (0)
Lindy Hop (1)
Urban-hiphop (3)
Jazz Funk (6)
Funk-soul (6)
Wereldmuziek (7)
Soul-pop (8)
Straight ahead jazz (10)
Modern Creative (16)
FILTERS INSTELLEN
WIS FILTERS
Jazzmeia Horn
zondag
- Markt
20:00 - 21:15
Candy Dulfer
zondag
- Parade
21:00 - 22:30
Yellowjackets
vrijdag
- Markt
22:00 - 23:15
Mathias Eick Quintet
zaterdag
- Markt
21:45 - 23:00
Trijntje Oosterhuis
zaterdag
- Parade
20:45 - 22:15
Joey Alexander Trio (US)
zaterdag
- Markt
19:30 - 20:45
Peter Beets New Jazz Orchestra Ft Sven Hammond
zondag
- Theater a/d Parade
21:30 - 22:45
Roberto Fonseca (CUB)
zondag
- Markt
22:15 - 23:30
Emma Rawicz (UK)
zondag
- Markt
17:45 - 19:00
Paul Van Kemenade Classic Quintet
zaterdag
- Theater a/d Parade
21:00 - 22:15
Omawi
zaterdag
- Willem Twee Toonzaal
20:30 - 21:15, 21:45 - 22:30
Radiohop
zaterdag
- Kerkplein
20:30 - 21:45
The Next Movement (CH)
zondag
- Parade
18:15 - 19:45
Benjamin Herman Quartet
zondag
- Markt
15:15 - 16:30
Fleurine & Brazilian Dream
vrijdag
- Theater a/d Parade
21:00 - 22:15
Bvr Flamenco Big Band
zondag
- Markt
13:00 - 14:15
Undercurrent Trio & Suzan Veneman
zondag
- Kerkplein
14:30 - 15:45
Dishwasher_ (BE)
zaterdag
- Kerkplein
22:45 - 00:00
Roseye
zondag
- Parade
16:00 - 17:15
Hans Dulfer! Total Response
zondag
- Uilenburg
23:00 - 00:30
.multibeat Ft. Ginge & Van (IVAN PEROTI)
vrijdag
- Kerkplein
20:45 - 21:45
Leonardo Prieto Ensemble
zondag
- Theater a/d Parade
18:30 - 19:45
Convoi Exceptional
zondag
- Parade
23:30 - 01:00
Lucas Santana Quintet
vrijdag
- Markt
19:45 - 21:00
East Ft. Damian Erskine
zondag
- Parade
13:45 - 15:00
Kau (BE)
zondag
- Kerkplein
19:15 - 20:30
Loris Tils (BE)
zondag
- Uilenburg
16:45 - 18:15
Jetse De Jong
zondag
- Uilenburg
20:30 - 21:45
Likeminds
zaterdag
- Uilenburg
20:45 - 22:00
Fontys Mpa – Cuban Latin Ensemble
vrijdag
- Parade
18:45 - 19:45
Fenix
zondag
- Kerkplein
17:00 - 18:15
Navis
zondag
- Willem Twee Toonzaal
15:00 - 15:45, 16:15 - 17:00
Kruidkoek
vrijdag
- Kerkplein
22:45 - 00:00
Fade In (IT)
zondag
- Willem Twee Toonzaal
20:30 - 21:15, 21:45 - 22:30
Ernst Glerum & John Dikeman
vrijdag
- Willem Twee Toonzaal
20:30 - 21:15, 21:45 - 22:30
Winnaar Cta 2024: Jadi Peperzak
zaterdag
- Kerkplein
18:15 - 19:30
Daniel Caldèras & The Shrunken Big Band
zaterdag
- Parade
23:15 - 00:45
Het Brabants Jazz Orkest & Izaline Calister
zaterdag
- Parade
16:00 - 17:00, 17:15 - 18:00
Club Duif - Dr. Jazz
zondag
- Ridderstraat
17:15 - 18:00, 19:00 - 19:45
Soul Survivors
vrijdag
- Uilenburg
20:45 - 22:00
Fontys Mpa – Wildflowers Quintet
zaterdag
- Parade
14:00 - 15:00
Ronny Decarlo
vrijdag
- Uilenburg
17:00 - 18:15
Fontys Mpa – Noise Corporation
vrijdag
- Willem Twee Toonzaal
19:00 - 19:45
Organix
zaterdag
- Uilenburg
16:30 - 17:45
Peax
zondag
- Kerkplein
21:30 - 22:30
Fontys Mpa - Groove Street
zondag
- Uilenburg
14:45 - 15:45
Ntjam Rosie Meets Licks & Brains
vrijdag
- Parade
20:30 - 22:00
Vintage Black
vrijdag
- Parade
23:00 - 00:30
Kerkdienst – Duo Izaline Calister / Ed Verhoeff
zondag
- Kerkplein
12:00 - 13:00
Lapa Loca
vrijdag
- Uilenburg
23:00 - 00:30
Dansmiddag Huis73
zaterdag
- Huis73
14:00 - 17:15
Jeugd Play-inn
zaterdag
- Parade
15:00 - 16:00
Mrs. Hips
zaterdag
- Uilenburg
23:00 - 00:30
Jazzwerkplaats
vrijdag
- Het Noordbrabants Museum
20:00 - 00:00
Jazzwerkplaats
zaterdag
- Het Noordbrabants Museum
14:00 - 23:15
Jazzwerkplaats
zondag
- Het Noordbrabants Museum
13:00 - 21:45
Pop Up
zaterdag
- Binnenstad
14:00 - 17:00
Pop-up
zondag
- Binnenstad
14:00 - 17:00
Afterparty Bij Pa
vrijdag
- Podium Azijnfabriek
23:00 - 02:00
Afterparty Bij Pa
zaterdag
- Podium Azijnfabriek
23:00 - 02:00
Afterparty Bij Pa
zondag
- Podium Azijnfabriek
23:00 - 02:00
T-man All Stars Feat. Rinus Groeneveld - Café De Palm
vrijdag
- Café De Palm
20:30 - 00:00
Geen programma beschikbaar
Copyright 2024. Design by
Have a Nice Day
- Development by
U Digital
Facebook
Instagram
Youtube
Spotify
Twitter
Optredens:
Genre :
Beluisteren op Spotify
TERUG NAAR PROGRAMMA
Share
Doneer
Formulier niet gevonden
Donation QR Code
No QR Code is set